NASZA BIBLIOTEKA W OGÓLNOPOLSKIM PIŚMIE DLA NAUCZYCIELI I NOWA AKCJA CZYTELNICZA !!

Działania biblioteki i uczniów naszej szkoły zostały dostrzeżone przez redakcję ogólnopolskiego magazynu dla nauczycieli bibliotekarzy BIBLIOTEKA W SZKOLE!

W najnowszym, styczniowym numerze miesięcznika pojawiła się informacja o naszej akcji czytelniczej CHOINKA LITERACKA

Bardzo się cieszymy

Biblioteka szkolna ogłasza kolejną akcję czytelniczą – CZYTAM SOBIE.

POCHWAL SIĘ TYM, CO CZYTASZ I ZAINSPIRUJ INNYCH!

Akcja skierowana jest do wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców, a jej celem jest popularyzacja czytelnictwa poprzez dzielenie się wiedzą i refleksjami na temat czytanych/przeczytanych książek.

Aby wziąć udział w akcji należy:

1. Zrobić zdjęcie czytanej bądź przeczytanej ostatnio książki.
  2. Napisać w 2-5 zdaniach – dlaczego warto po daną pozycję sięgnąć?
  3. Zdjęcie i recenzję przesłać na adres: bibliotekaszkolna@sp84.wroclaw.pl.

Akcja trwa do końca roku szkolnego. Swoje propozycje można przesyłać wielokrotnie.

Autorów najciekawszych recenzji nagrodzimy!!!

TWORZYMY LISTĘ CZYTELNICZYCH INSPIRACJI

Zapraszamy do udziału w akcji!!!!

17 lutego 2021 | Powrót do spisu wiadomości