Konkurs plastyczny "KOT 2021"

Kochani Uczniowie !!!

Zapraszamy do udziału w XI OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE PLASTYCZNYM "KOT 2021". Konkurs ma na celu pobudzić Waszą wyobraźnię plastyczną na temat kota.

Przykładowe tropy:

Prace powinny być wykonane w technikach: malarstwo, malarstwo na szkle, tkanina artystyczna, batik, grafika, rysunek, ceramika i inne trwałe techniki.

Prace nie mogą być oprawione i muszą zawierać na odwrocie metryczkę pracy (załącznik 1)

Format pracy nie może przekraczać wymiarów:

Więcej szczegółów oraz niezbędne załączniki w regulaminach: XI OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE "KOT 2021" oraz "XI OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE "KOT 2021 - ETAP SZKOLNY"

Prace należy składać w szkolnej portierni wraz z wypełnionymi załącznikami do 20 kwietnia 2021 roku (etap szkolny).

10 najpiękniejszych prac weźmie udział w XI OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE PLASTYCZNYM "KOT 2021" organizowanym przez Zespół " Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży" ul. Kołłątaja 20 we Wrocławiu.

Życzymy wspaniałej zabawy !!! Czekamy na Wasze prace!!!

27 marca 2021 | Renata Kulińska | Powrót do spisu wiadomości