Nowi Pionierzy i Pionierki Pandemii

Obecna sytuacja jest dla każdego z nas niezwykle trudna, stale poszukujemy sposobu, aby zrozumieć, co dzieje się wokół nas.

Poniżej znajduje się broszurka dla dzieci i młodzieży dotycząca funkcjonowania w trakcie pandemii autorstwa Caroline Martin.

>>Nasz świat przeszedł ogromne zmiany w roku 2020, a przyszłość nadal jest dużo bardziej niepewna niż zwykle. Jako młoda osoba bardzo starasz się przystosować i zastanawiasz się, kiedy wszystko wróci do normy, a przynajmniej do „nowej normy”.

“Przebywanie w domu bez przerwy całymi tygodniami nie jest zabawne dla nikogo – ale dla nastolatków, którym pandemia nagle odebrała przyjaciół i życie towarzyskie, jest to szczególnie trudne”. – Amy Bell, CBC News<<

8 kwietnia 2021 | Agnieszka Palonka | Powrót do spisu wiadomości