W Centum Twórczości Dziecka

21 października dzieci z 0b uczestniczyły w projekcie edukacji przedsiębiorczości „Krasnal Złotóweczka” dofinansowanym przez gminę Wrocław.

Na scenie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka najpierw obejrzały mini spektakl o Krasnalu Złotóweczce i Zającu, a potem uczestniczyły w warsztatach. Celem zajęć było nauczenie dzieci gospodarności, kontrolowania wydatków, przemyślanych zakupów i szanowania własnego czasu. W realizacji tych celów została zastosowana metoda teatralna. Treści przekazywane w trakcie spektaklu utrwalone zostały na warsztatach teatralno-plastycznych. Podczas warsztatów dzieci robiły pacynki inspirowane treścią spektaklu, odgrywały scenki związane z nauką przedsiębiorczości. Na koniec dostały złote, czekoladowe dukaty. Wizyta w teatrze była dla nich niezwykłym, interesującym doświadczeniem.

22 października 2014 | Powrót do spisu wiadomości