Rowerowy Maj

Jutro zaczynamy Rowerowy Maj! Niech będzie to dla naszych uczniów świetna zabawa! :)

KLASY 0-3

Ponieważ dzieci mają już nauczanie stacjonarne – przyjeżdżają do szkoły rowerem/hulajnogą/rowerem/na rolkach/na hulajnodze (nie może być to elektroniczny sprzęt). Jeśli dziecko mieszka daleko – bierze np. hulajnogę/rolki do samochodu czy tramwaju i jedzie do szkoły minimum 200 metrów (prosimy zadbać o zachowanie tej odległości) :) Każdy przejazd jest ważny! Od ilości przejazdów zależą wygrana naszej szkoły i nagrody indywidualne dla uczniów :)

Prosimy zachęcać dzieci do aktywnych przejazdów, nie zostawiać sprzętu bez zapięć, pokazać rano dziecku w jaki sposób go przypinać oraz mieć maseczki na twarzy. Pamiętajmy o wzajemnej pomocy i tym samym – o nie generowaniu skupisk ludzi :) Mniejsze/składane sprzęty prosimy wkładać do szafek dzieci, by zaoszczędzić miejsce. [Niektórzy rodzice zabierają hulajnogi do domu po odprowadzeniu dziecka na lekcje i zabierają je z powrotem przy odbieraniu po lekcjach, co również jest jednym z rozwiązań]. Pamiętamy, że dzieci jeżdżą aktywnie w dwie strony - do i ze szkoły :) Szczegółowe informacje zostały wysłane na konto Rodziców na Librusie, pytania prosimy kierować na konto „rowerowymaj koordynator” :) Trzymamy kciuki za nasze dzieciaki! :)

KLASY 4-8

Ponieważ uczniowie jeszcze mają już nauczanie zdalne – jeżdżą rowerem/hulajnogą/rowerem/na rolkach/na hulajnodze (nie może być to sprzęt elektroniczny) po swoich lekcjach, poza terenem szkoły (w miejscach bezpiecznych) przez minimum 30 minut. Każdy przejazd jest ważny! Od ilości przejazdów zależą wygrana naszej szkoły i nagrody indywidualne dla uczniów :)

Szczegółowe informacje zostały wysłane na konto uczniów klas 4-8 na Librusie, pytania prosimy kierować na konto „rowerowymaj koordynator” :) Życzymy powodzenia naszej młodzieży! :)

***

Zachęcamy do śledzenia szkolnego Facebooka, codziennie będą pojawiać się relacje jak nasza szkoła wygląda w rankingu oraz które klasy wygrywają w rywalizacji wewnątrzszkolnej :)

To, co? Gotowi do działania? :-)

3 maja 2021 | Powrót do spisu wiadomości