Na spacerze w Ogrodzie Botanicznym

16 października dzieci z 0a wybrały się na spacer do Ogrodu Botanicznego, aby nacieszyć oczy feerią jesiennych kolorów, a także obejrzeć dyniowe "instalacje" przygotowane na coroczny Festiwal Dyni.

Podziwialiśmy pomysłowe stwory wykonane z tego warzywa, a że tematem przewodnim w tym roku był Wszechświat i gwiazdy, nie zabrakło dyniowych kosmitów, astronautów, latających spodków, a nawet rakiety gotowej do startu i lądowania na dyniowych planetach. Widzieliśmy też kosmiczną pizzę w kształcie gwiazdy. Z pewnością wystawa w Ogrodzie Botanicznym będzie dla nas ogromną inspiracją do wymyślania własnych kompozycji przestrzennych z dynią w tle, tudzież innych zielono-żółto-pomarańczowych "dyniostrachów".

19 października 2014 | Powrót do spisu wiadomości