Półkolonie letnie w naszej szkole

W dniach od 28 czerwca do 9 lipca 2021r. w naszej szkole zorganizowane zostaną półkolonie pod hasłem „Tropiciele letnich przygód”.

Głównym celem półkolonii jest wszechstronny rozwój dzieci, pobudzenie ich kreatywności oraz ukazanie szeregu możliwości na aktywne i przyjemne spędzenie czasu. Uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje m.in. poprzez udział w warsztatach ekologicznych „Woskowijki”, „Tabliczki zapachowe” oraz chemicznych - Kuchnia molekularna – „Zimne lody”, „Oranżada bez bąbelków”. Mnóstwo pozytywnych wrażeń dostarczą dzieciom zajęcia z klockami Lego, wielkoformatowe warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne oraz kino sferyczne.

Swoją wytrzymałość uczniowie sprawdzą na zajęciach sportowych – baseball, nordic walking, lacrosse oraz zabawie na szkolnym basenie.

W codziennym programie oprócz bloków tematycznych proponujemy uczniom kreatywne gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek. Ze względu na obowiązujące nadal ograniczenia związane z pandemią koronawirusa zajęcia będą odbywały się wyłącznie na terenie szkoły.

Koszt uczestnictwa w półkolonii wynosi 155 zł za jeden turnus, opłata obejmuje również wyżywienie – dwudaniowe obiady. Zajęcia będą odbywały się od godziny 8.00 do 16.00.

Aby otrzymać kartę kwalifikacyjną należy do 14 maja poprzez dziennik Librus zgłosić wychowawcy klasy chęć uczestnictwa dziecka w półkolonii. W poniedziałek 17 maja uczniowie otrzymają karty kwalifikacyjne oraz dane do przelewu.

W przypadku udziału dziecka w dwóch turnusach konieczne jest wypełnienie dwóch kart, odrębnie na każdy z turnusów.

W pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci z klas I –III, w przypadku wolnych miejsc do udziału zapraszamy również czwartoklasistów

10 maja 2021 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości