SUKCESY W KONKURSIE MULTIMEDIALNYM!

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 8a zostali laureatami wojewódzkiego konkursu multimedialnego "Wędrówki szlakiem wartości".

Gratulujemy Kacprowi Strzelczykowi II miejsca i Lilianie Dubik - III miejsca. W tej kategorii konkursu bierze udział każdego roku kilkudziesięciu uczestników z wielu szkół Dolnego Śląska, a zatem - osiągnięcie naszych ósmoklasistów jest dużym sukcesem!

4 czerwca 2021 odbędzie się etap finałowy tego konkursu w kategorii wiedzy o Dolnym Śląsku "Cuda natury i architektury". Wydarzenie jest ważne dla trojga naszych uczniów, którzy zakwalifikowali się do finału, uzyskując wysokie wyniki w poprzedzających go dwóch etapach: dla Justyny Ząbek (7a), Amelii Gąsiorek (7a) i Kacpra Strzelczyka (8a).

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!

21 maja 2021 | Powrót do spisu wiadomości