"Zanim nadejdzie powódź"

28 października dzieci z klasy 0 b uczestniczyły w projekcie „Zanim nadejdzie powódź”. Organizatorami projektu był Klub Studencki ENAKTUS UP działający przy Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Celem spotkania było przybliżenie dzieciom zagadnień związanych z powodzią oraz działaniom przed oraz po wystąpieniu tego zjawiska.

Projekt składał się z następujących części:

Dzieci z tych grup współpracowały ze sobą. Całość zabaw miała na celu nie tylko przekazanie dzieciom wiedzy, ale także wyrobieniu nawyków w jaki sposób należy reagować w sytuacjach zagrożenia powodzią. Dzieci dowiedziały się także jak ważna jest współpraca wszystkich służb bezpieczeństwa, a także obywateli. Zwieńczeniem akcji „Zanim nadejdzie powódź” był konkurs w grupach, które uczestniczyły w warsztatach.

28 października 2014 | Powrót do spisu wiadomości