SUKCESY UCZENNIC Z KLASY 7A w konkursie "DOLNOŚLĄSKIM SZLAKIEM - CUDA NATURY I ARCHITEKTURY"

Gratulujemy laureatkom wojewódzkiego konkursu "Dolnośląskim szlakiem - cuda natury i architektury"!!

Pierwsze miejsce zdobyła Justyna Ząbek, natomiast wyróżnienie otrzymała Amelia Gąsiorek. Dziewczęta są uczennicami klasy 7a.

Podczas trzech etapów konkursowych, dziewczęta dwukrotnie przystępowały do testów sprawdzających wiedzę oraz wykonały prezentację dotyczącą wybranego zakątka na terenie Dolnego Śląska - ciekawego pod względem przyrodniczym, geograficznym lub historycznym. W konkursie brało udział blisko 60 uczniów ze szkół podstawowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Tym bardziej - gratulacje należą się Justynie i Amelce!

10 czerwca 2021 | Anna Mężyk-Mazur | Powrót do spisu wiadomości