Happening przestrzeni ulicznej „Zaczarowane parasolki”

7 listopada 2014 r. wspólnymi siłami (P 34, G 13, SP 84) zorganizowaliśmy happening przestrzeni ulicznej pt. ”Zaczarowane parasolki”. W ten dzień spotkaliśmy się (dzieci z 0b) przy Pasażu Grunwaldzkim z reprezentantami Przedszkola nr 34 i Gimnazjum 13.

Przebrani w zaczarowane parasolki wszyscy śpiewaliśmy piękną, starą piosenkę pt. ”Parasolki”, następnie rozdawaliśmy przechodniom na szczęście własnoręcznie przygotowane małe, papierowe, kolorowe parasolki.
Rozwiązywaliśmy także matematyczne zagadki przygotowane przez starsze koleżanki. Na jednej prawdziwej parasolce można było zobaczyć logo naszej szkoły i zaprzyjaźnionych placówek.
Cieszymy się z naszych wspólnych działań, lubimy ze sobą współpracować, spotykać się, wymieniać doświadczeniami i uczyć się od siebie. Już niedługo 28 listopada znowu się spotkamy, tym razem w naszej szkole.

9 listopada 2014 | Powrót do spisu wiadomości