SZCZEPIENIA PRZECIW COVID-19

Szanowni Państwo, w okresie 13-17 września br. odbędą się dla naszych uczniów dobrowolne szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia. W organizacji szczepień będę współpracować z punktem szczepień zlokalizowanym przy ul. H. Sienkiewicza 58-60 w PHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA OWS. Uczniowie, których rodzice wyrażą zgodę na szczepienie będą wychodzić do punktu pod opieką nauczycieli.
Jeżeli są Państwo zainteresowani szczepieniem dla swoich dzieci (przypominam, że są one nieodpłatne i dobrowolne), bardzo proszę o wypełnienie deklaracji deklaracja_na_szczepienia i złożenie: w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio przez uczniów u wychowawcy klasy.

Pakiet informacyjny Pakiet informacyjny MEiN na temat organizacji szczepień w szkołach jest dostępny na poniższej podstronie:

a) deklaracja na szczepienia
b) kwestionariusz wstępnego_wywiadu przesiewowego przed szczepieniem
c) list ministra zdrowia do dyrektorów szkol_nauczycieli rodziców w sprawie szczepień
d) organizacja szczepień informacja dla dyrektorów szkół i placówek materiały informacyjne

Deklaracje i kwestionariusze znajdują również na portierni szkoły.

Przed podjęciem decyzji, proszę o uważne przeczytanie listu ministra zdrowia. Życzę dużo zdrowia, proszę dbać o siebie.

10 września 2021 | Powrót do spisu wiadomości