WYNIKI WYBORÓW DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2021/2022

W dniach 13-15 października 2021 roku odbyły się wybory, w wyniku których wyłoniono skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydatki i kandydaci prezentowali swoje programy.

Komisja Wyborcza zadbała, aby wybory odbyły się zgodnie z prawem i czterema podstawowymi zasadami, które stanowią, że są one powszechne, równe, bezpośrednie i tajne.

Komisja Wyborcza nadzorowała przebieg głosowania. Uczniowie, po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego ich tożsamość oraz po podpisaniu się na liście wyborców, mieli możliwość oddania głosu na jednego z kandydatów.

Do głosowania uprawnionych było 420 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 196 uczniów. Oddano 194 ważnych głosów.

Do Zarządu Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 84 we Wrocławiu zostali wybrani:

Izabela Arciszewska 7b

Hanna Góra klasa 7c

Kinga Miernik 8a

Wiktoria Pikus 7c

Hanna Sikora 7a

Gratulujemy Zarządowi Samorządu Uczniowskiego oraz życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy.

Gratulujemy też pozostałym kandydatkom i kandydatom. Liczymy na Waszą kreatywność i zaangażowanie.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy. Świadczy to o Waszej dojrzałości i odpowiedzialności.

21 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości