Pasowanie na Ucznia

21 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia.
W tym szczególnym dniu, dzieci ubrane w odświętne stroje i birety pięknie zaprezentowały program artystyczny, po którym nastąpiło ślubowanie.
Klasy pierwsze złożyły przyrzeczenie przed pocztem sztandarowym i zobowiązały się być dobrymi Polakami, godnie reprezentować naszą szkołę, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Po złożeniu przyrzeczenia Pan Dyrektor Rafał Just dokonał pasowania dzieci na uczniów. Pod koniec uroczystości nowi uczniowie społeczności szkolnej otrzymali legitymacje i pamiątkowe dyplomy.

Po części oficjalnej wydarzenia każda z klas pierwszych posadziła swoje drzewko, obiecując dbałość i opiekę nad roślinami.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy owocnej nauki i wielu miłych chwil spędzonych w naszej szkole. :)

28 października 2021 | Powrót do spisu wiadomości