Sukcesy naszych judoków!

Super Liga Judo w Sobótce - no to był pokaz mocy naszych judoków i judoczek. I tak w grupie młodszej U10 zdobyliśmy 3 złote, 1 srebrny i 5 brązowych medali. (złoto Michalina Drabik, Wiktor Korpas, Filip Brączek, srebro Zuzanna Ciąder, brąz Małgorzata Łuszcz, Marek Kostecki, Grzegorz Małkowicz, Adam Szejnar oraz Iga Paś.) Natomiast w grupie starszej U12 startowała dwójka naszych zawodników mamy 1 złoto i 1 brąz! Bezkonkurencyjna okazała się Milena Bojanowicz i to w jakim stylu! Brązowy medal wywalczyła po zaciętych bojach Pola Kądzioła. Jednym z kibiców naszych judoków był Dyrektor szkoły Pan Rafał Just! Bacznie obserwując naszych wojowników i dopingując! Aca ! Brawa i Gratulacje dla wszystkich!

8 listopada 2021 | Powrót do spisu wiadomości