SPOTKANIE AUTORSKIE W BIBLIOTECE SZKOLNEJ!!!!!

Pani MAGDALENA GÓRSKA W NASZEJ BIBLIOTECE!!!!

W minionym tygodniu bibliotekę szkolną odwiedził wyjątkowy gość – pani MAGDALENA GÓRSKA, aktorka filmowa i teatralna, autorka zbioru opowiadań pt. „Aliaszka”.

Spotkanie z uczniami klas 2d i 2b było kontynuacją wcześniejszego spotkania online, które z powodów technicznych musiało zakończyć się nieco wcześniej.

Pani Magda opowiadała o początkach swojej drogi pisarskiej oraz o tym, jak ważne są opowieści w życiu młodych ludzi i historie osób, które żyją obok nas. Opowiadania zawarte w „Aliaszce” stały się inspiracją do rozmowy o ważnych kwestiach dotyczących dzieci i dorosłych. Była mowa o problemach, które pojawiają się w życiu młodych ludzi – poczuciu straty, odrzucenia czy dążeniu do realizacji marzeń.

Pani Magda podczas rozmowy nawiązała do swoich młodzieńczych marzeń, kiedy to postanowiła zostać aktorką. Podkreślała, jak ważna jest świadomość celu i tego, co chcemy w życiu osiągnąć oraz to, aby nasze marzenia nazwać i określić. Potem już tylko musimy działać!

Spotkanie prowadzone było przez p. Antoninę Połch, przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze. Piękna rozmowa połączona z dawką czytelniczej inspiracji :-)

12 listopada 2021 | Powrót do spisu wiadomości