Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Dzień 25 listopada to był niezwykły dzień w naszej szkole. Tego dnia oprócz uczniów, przyszły do szkoły misie. Jakie misie? Pluszowe, małe, duże, różowe, brązowe, puszyste, no i bardzo przytulaśne????

Za to właśnie kochamy misie, bo rozweselają każdą dziecięcą buzię, są z nami na dobre i na złe. Miś to najlepszy przyjaciel dzieci.

Uczniowie klas młodszych mogli zaprezentować swoje ulubione misie swoim kolegom i koleżankom z klasy. Dzieci zapoznały się też z historią powstania tej zabawki na podstawie przygotowanej przez panią Antoninę Połch multimedialnej prezentacji, bawiły się przy piosenkach o misiach, rozwiązywały zagadki i wykonywały prace plastyczne. Świetną niespodziankę dla grupy swoich uczniów przygotowała pani Renata Kulińska. Uczniowie kl. 3b pod opieką pani Reni wykonali własnoręcznie misie i ozdobili według własnego pomysłu.

Mamy nadzieję, że ten „misiowy” dzień spodobał się naszym uczniom i uprzyjemnił im ten dzień. A przed nami jeszcze jest jeszcze święto Kubusia Puchatka, i to już w styczniu!

Mały Samorząd Uczniowski

30 listopada 2021 | Maria Grzegórzko - Dędęk | Powrót do spisu wiadomości