Dziękujemy!!!!

„Nasza Paka”

Uczniowie naszej szkoły z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia włączyli się do mikołajkowej akcji „Nasza Paka”, której organizatorem jest wrocławski oddział Caritas.

Z zaangażowaniem zbierali podarunki: materiały plastyczne, edukacyjne, zabawki, drobne upominki i słodycze. Zebrane prezenty zostały pięknie spakowane i przewiezione do siedziby Caritas we Wrocławiu. Następnie zostaną dostarczone potrzebującym rodzinom.

Pomoc innym to cenna lekcja dla naszych uczniów, którzy uczą się miłosierdzia, solidarności, troski o słabszych i umiejętności dzielenia się tym, co posiadają. To bardzo ważne w dzisiejszym świecie, aby wypracować w młodym pokoleniu taką postawę.

Dziękujemy wszystkim za wrażliwość i otwarte serca dla tych, którzy potrzebują pomocy.

17 grudnia 2021 | Bernadetta Bańska | Powrót do spisu wiadomości