"Czytam z klasą - lekturki spod chmurki"

Uczniowie klasy II a i III b otrzymali certyfikat potwierdzający realizację I modułu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ - Lekturki spod chmurki.

Trzecioklasiści podróżowali i odkrywali tajemnice świata razem z małą reporterką Nelą, a drugoklasiści latali dzięki lekturze "Pilot i ja".

Efektem zaangażowania uczniów było zrealizowanie wielu zadań projektowych, m.in. wykonanie kolorowych zakładek nawiązujących do treści lektury, przygotowanie makiety „Miasta zawodów”, wykonanie gier planszowych oraz stworzenie albumu zawodów. Dzieci przygotowały również kolorowy plakat zachęcający kolegów i koleżanki do czytania.

Uczniowie z niecierpliwością czekają na realizację zadań w kolejnym module projektu "Naukowy zawrót głowy".

23 stycznia 2022 | Iwona Krawczyk, Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości