Nauczanie zdalne od 27 stycznia br.

Szanowni Państwo, od 27 stycznia do 27 lutego 2022 r. uczniowie szkół podstawowych klas V-VIII przechodzą na naukę zdalną. Uczniowie z klas I-IV szkół podstawowych i przedszkolaki kontynuują naukę w trybie stacjonarnym. Minister Edukacji i Nauki podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

Szczegóły dotyczące organizacji pracy szkół i placówek do końca ferii znajdą Państwo w komunikacie dołączonym do wiadomości oraz na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/nauka-zdalna-do-konca-ferii-zimowych–gotowe-przepisy. Zachęcamy także do bieżącego śledzenia innych informacji udostępnianych na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Załączniki:

1. Rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
    2. Nauka zdalna do końca ferii zimowych – rozporządzenie podpisane – komunikat MEiN

27 stycznia 2022 | Powrót do spisu wiadomości