We love English!

Wybrani uczniowie naszej szkoły, ci, którzy dobrze radzą sobie z językiem angielskim, pojechali do Wyższej Szkoły Bankowej, organizującej w ramach funduszy unijnych egzamin TOEFL Junior.

Już sam udział w takim egzaminie jest wyróżnieniem. Układa go niezależna amerykańska organizacja ETS - światowy lider w dziedzinie badań edukacyjnych i oceny kompetencji językowych. Nasi uczniowie zdobyli międzynarodowe certyfikaty z języka angielskiego, a równocześnie nabrali nowego doświadczenia w pisaniu egzaminów, radzeniu sobie ze stresem i szybkim tempem pracy. Szczególnie gratulujemy tym osobom, które poświadczyły znajomość języka znacznie przewyższającą poziom wymagany w szkole podstawowej: Amelii Gąsiorek, Zuzannie Kalecińskiej, Klaudii Krawczyk, Emilii Majewskiej i Tomkowi Zawadzkiemu.

28 stycznia 2022 | Powrót do spisu wiadomości