Karnawał 2022

W ostatnim dniu nauki przed rozpoczęciem zimowych ferii, w młodszych klasach odbyły się długo oczekiwane zabawy karnawałowe.

Dzieci wraz z wychowawcami udekorowały swoje klasy kolorowymi balonikami, bibułkami, serpentynami. Przy wesołej muzyce i słodkim poczęstunku bawiły się księżniczki, królewny, czarownice, wróżki, kotki. Na bal zawitali także klowni, piraci czy nawet rycerze i piłkarze. W miłej atmosferze wszyscy się świetnie bawili, bo nie zabrakło w trakcie zabawy konkursów i zagadek. No i oczywiście, wszystkim balowiczom dopisywał świetny humor.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok. Serdecznie zapraszamy

30 stycznia 2022 | Mały Samorząd Uczniowski | Powrót do spisu wiadomości