KONKURS MIĘDZYSZKOLNY NA KOMIKS "MOJA PRZYGODA Z KSIĄŻKĄ"

Zachęcamy uczniów klas 1-3 i 4-8 do udziału w międzyszkolnym konkursie pod hasłem
"Moja przygoda z książką"

Przedmiotem konkursu jest samodzielnie narysowany komiks, przedstawiający historię obrazującą temat konkursu (format kartki A3 - jednostronny). Komiks powinien zawierać charakterystyczne elementy dla tej formy literackiej (np. kadry, onomatopeje - wyrazy dźwiękonaśladowcze, oraz dowolną liczbę obrazków, dymków i tekstu).

Technika plastyczna dowolna. Każdy uczestnik może na konkurs dostarczyć tylko jedną pracę.

Prace prosimy opisać, przyklejając metryczkę na odwrocie pracy wg szablonu: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, wiek, nazwa szkoły. Do pracy należy dołączyć zgodę na udział w konkursie zewnętrznym. Zgodę przekażemy do podpisu przez rodziców zainteresowanym uczniom.

Termin i miejsce przekazania prac na konkurs: 14-28.02.2022 r. - biblioteka szkolna.

Zapraszamy do udziału w konkursie!!!!

1 lutego 2022 | Powrót do spisu wiadomości