Półkolonie zimowe 2022r.

W dniach 31.01. - 04.02. w naszej szkole odbyły się półkolonie zimowe. Na nudę nie było miejsca ani czasu. Uczestnicy wzięli udział w rozbudzających kreatywność warsztatach plastycznych oraz zajęciach sportowych.

Pod okiem instruktorów wykonywali niezwykłe prace z papieru, piękne i oryginalne kolaże oraz własne kreatywne tablice, które z pewnością posłużą im za piękne ozdoby pokoju. Uczniowie mieli możliwość spróbować swoich sił w szyciu, przy tworzeniu uroczych tygrysków, a także poczuć się jak prawdziwi archeolodzy podczas zabaw ze skamieniałościami. Jak co roku nie obyło się bez uwielbianych przez dzieci gier i zabaw w wodzie oraz gry w baseball. Nie zabrakło również zajęć z tabletami oraz zajęć w pracowni komputerowej. Dużo pozytywnych emocji dostarczyło dzieciom wyjście do kina na film pt. „Sing 2” oraz „Skarb Mikołajka”.

Mamy nadzieję, że Tropiciele zimowych przygód równie wspaniale spędzą drugi tydzień ferii. Jesteśmy pewni, że wypoczynek zimowy podczas tegorocznych półkolonii był udany, a dzieci z chęcią i pozytywną energią wrócą do szkoły po feriach.

5 lutego 2022 | Justyna Wolecka | Powrót do spisu wiadomości