Fantastyczna Orkiestra zakończona sukcesem!

Droga Społeczności Szkolna, udało nam się! Pokazaliśmy się z najlepszej strony i kolejny raz udowodniliśmy, że razem możemy zdziałać wiele, wiele dobrego. Czas na podsumowanie naszych działań w związku z 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ostatni tydzień stycznia upłynął nam pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W holu szkoły stanęło specjalne orkiestrowe stanowisko wyposażone w zaimprowizowaną puszkę – to właśnie tu zbieraliśmy i liczyliśmy wszystkie datki. W tym roku udało nam się wesprzeć Orkiestrę bardzo przyzwoitą kwotą; to Wasza zasługa.

Wśród podejmowanych przez naszych uczniów działań znalazły się także wirtualne puszki, które można było zasilić drogą elektroniczną, ale to nie wszystko! Część dzieci wzięła udział w wyzwaniu, łącząc przyjemne z pożytecznym. Posiadacze telefonów komórkowych instalując specjalną aplikację sportową dla dzieci (Pheo3nix Kids), wspierali akcję, po prostu przemierzając kolejne kilometry.

Niedzielny finał WOŚP upłynął naszym wolontariuszom na przeczesywaniu terenu. Uczniowie, w doskonałym nastroju, nie szczędzili czasu, chęci i uśmiechów, by przemierzając zakątki Wrocławia, wesprzeć polską okulistykę dziecięcą. Nie zabrakło przyjemnych spotkań, fascynujących rozmów i ciepłej, pozytywnej energii.

Dziękujemy WSZYSTKIM za włączenie się w różnorodne akcje, których celem było wsparcie 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Możemy śmiało powiedzieć to głośno: daliśmy radę.

16 lutego 2022 | Szkolne koło wolontariatu | Powrót do spisu wiadomości