Pomoc Ukrainie – zbiórka darów w naszej szkole

W związku z dramatycznymi wydarzeniami, które dotknęły naszych wschodnich sąsiadów, pragniemy wesprzeć Ukrainę w tym trudnym czasie. W poniedziałek w szkole rozpocznie się zbiórka darów.

Zbierane będą:

· Żywność z długim terminem ważności, np. kasza, makaron, ryż, konserwy, owoce/warzywa w puszkach, mleko UHT, suszone owoce i orzechy;

· Kosmetyki i chemia (artykuły higieniczne), np. pasty i szczoteczki do zębów, pieluchy, podpaski, bielizna, ręczniki papierowe, mokre chusteczki, żele pod prysznic, mydła, szampony itp.

· Środki opatrunkowe, m.in.: opatrunki jałowe (gazy, kompresy), bandaże elastyczne, środki odkażające, sól fizjologiczna w ampułkach, rękawiczki jednorazowe, koce termiczne, apteczki itp.

· Koce i śpiwory (nowe);

· Inne: świece, zapalniczki, baterie.

Dary (w pudłach lub workach) można pozostawić w przedsionku (w wyznaczonym miejscu) lub przekazać w holu szkoły. Ich segregowaniem zajmą się wolontariusze oraz koordynatorzy zbiórki: p. Danuta Niepołońska danuta.niepolonska@sp84.wroclaw.pl, p. Sylwia Kutrzuba sylwia.kutrzuba@sp84.wroclaw.pl, p. Ala Matuk ala.matuk@sp84.wroclaw.pl, s. Tatiana Studentowa tatiana.studentowa@sp84.wroclaw.pl.

Dyrekcja, grono pedagogiczne i cała społeczność SP nr 84 we Wrocławiu gorąco zachęca do wsparcia tej akcji.

26 lutego 2022 | Powrót do spisu wiadomości