Mikołajkowy prezent

5 grudnia dzieci z kl. 0a i 0b wybrały się do ZOO. Brały udział w zajęciach edukacyjnych o różnych gatunkach małp. Poznały wiele wiadomości na ich temat, przyglądały się im uważnie.

Panie z ZOO były ich przewodnikami i okazało się, że są prawdziwą skarbnicą wiedzy. Demonstrowały dzieciom rysunki wykonane przez małpy człekokształtne. Przekazały materiały edukacyjne, które później wykorzystane zostały na zajęciach w szkole.
W ten dzień przedszkolaki odwiedziły również AFRYKARIUM. To niezwykłe miejsce niedawno zostało udostępnione dla zwiedzających. To pierwsze w Polsce oceanarium i unikatowy na skalę europejską obiekt prezentujący faunę i florę Czarnego Lądu.
Dzieciom bardzo podobała się ta wycieczka, mogły z bliska zetknąć się ze zwierzętami egzotycznymi.

5 grudnia 2014 | Powrót do spisu wiadomości