Wrocławski Bieg Sponsorowany powraca!

Miło nam ogłosić, że już 21 marca przywitamy wiosnę w wyjątkowy sposób! To szczególna okazja, bowiem Wielki Bieg Sponsorowany, którego główną ideą jest pomoc podopiecznym Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, powraca po dwuletniej przerwie. Pergola przy Hali Stulecia znów wypełni się pozytywną energią.

Na czym to polega? Łączymy przyjemne z pożytecznym i biegając (lub maszerując), zbieramy fundusze na wakacje oraz turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Uczymy się przy tym zaradności (szukamy sponsorów), ale też świętujemy nadejście wiosny ubrani we wszystkie kolory tęczy – barwny ubiór pożądany! – cieszymy się chwilą i wspieramy z całych sił. Jesteśmy z podopiecznymi Fundacji i działamy dla nich, poświęcając swój czas, dając z siebie wszystko!

Szczegóły na stronie Fundacji

Koordynatorki akcji w naszej szkole: Danuta Niepołońska, Sylwia Kutrzuba, Aleksandra Witkowska, Marzena Gaczoł.

15 marca 2022 | Szkolne Koło Wolontariatu | Powrót do spisu wiadomości