Powitanie wiosny w kl. 0-III

Dnia 21 marca z radością powitaliśmy wiosnę. Spotkaliśmy się w holu szkoły prezentując piękne, wiosenne wianki, czapeczki, kapelusiki ozdobione kwiatkami i wstążeczkami. W kolorowym korowodzie z kukłą marzanny na czele wyruszyliśmy na pierwszy wiosenny spacer do parku.

Zrobiliśmy przy tym ogromny hałas J, a to po to, by przegnać zimę. Gwizdki, kołatki, bębenki i inne instrumenty były nieodzownym rekwizytem naszego spaceru.

Mamy nadzieję, że teraz nadejdzie już ciepła i słoneczna wiosna, a zimę powitamy z powrotem dopiero w grudniu.

Dziękujemy Małemu Samorządowi za pomysłowe przygotowanie powitania wiosny w naszej szkole. Informujemy także, że w tym dniu wielu uczniów z naszej szkoły wzięło udział we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

24 marca 2022 | Mały Samorząd Uczniowski Maria Grzegórzko | Powrót do spisu wiadomości