Worek medali dla naszych szkolnych Pretorian !!

Uczniowie naszej szkoły startowali dziś w pierwszej edycji Super Ligo Judo w tym roku które odbyły się w Oleśnicy. Doskonale spisali się nasi młodzi zawodnicy i zawodniczki zdobywając 22 medale w tym 9 złotych, 4 srebrne i 9 brązowych krążków.

I tak lokaty naszych uczniów: OLIWIA SYCZYŁO złoto,KATARZYNA RUCIŃSKA złoto,GRZEGORZ MAŁKOWICZ brąz,MICHALINA DRABIK złoto, ANTONI IKONIAK srebro,MAŁGORZATA ŁUSZCZ brąz,WIKTOR KORPAS złoto,IGA BACHLAJ złoto, ADAM SZEJNAR brąz,GABRIELA WOŁOSZYN brąz,FILIP BRĄCZEK srebro,MAREK KOSTECKI brąz,NIKOLA CEGIEŁKA srebro,IGA PAŚ złoto,FILIP BŁASZCZYK złoto,WOJCIECH MURZYN brąz,ZUZANNA CIĄDER brąz ZOSIA MOLSKA złoto. NEL GARCZYŃSKA złoto,MILENA BOJANOWICZ srebro, PAWEŁ NESTIORUK brąz,WIKTOR NOWIK brąz.

Gratulację dla naszych młodych i walecznych Pretorianów !!!

27 marca 2022 | Paulina Przyczyna | Powrót do spisu wiadomości