MŁODY POETA DOLNEGO ŚLĄSKA

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną im. T. Mikulskiego we Wrocławiu „MŁODY POETA DOLNEGO ŚLĄSKA”!

Praca konkursowa polega na NAPISANIU WIERSZA O DOWOLNEJ TEMATYCE.

Liczba prac ograniczona jest do trzech. Objętość utworów poetyckich biorących udział w konkursie jest dowolna.

Zgłoszone utwory powinny być oryginalne, napisane samodzielnie. Prace konkursowe oceni profesjonalne jury.

Tekst (teksty) należy podpisać imieniem i nazwiskiem, określić grupę wiekową (dzieci/młodzież) oraz podać telefon kontaktowy lub adres e-mail oraz adres do korespondencji.

Prace prosimy dostarczyć do biblioteki szkolnej do 12 kwietnia 2022 roku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 21 maja 2022 roku w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej we Wrocławiu.

31 marca 2022 | Katarzyna Podgórska, Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości