III b w Konturach Kultury

25 marca uczniowie klasy III b uczestniczyli w warsztatach artystycznych w Konturach Kultury. Podczas zajęć teatralnych trzecioklasiści przedstawiali za pomocą gestów, ruchów, mimiki różnorodne scenki tematyczne

np. wiosenne przebudzenie, zagubiony rekwizyt, dżungla. Zajęcia te były świetną okazją do odkrywania uzdolnień scenicznych uczniów, wczuwania się w rolę i akcję, rozwijania wyobraźni, ekspresji twórczej i słownej.

Na warsztatach multimedialnych uczniowie poznali natomiast podstawowe funkcje programu graficznego Photoshop, dzięki któremu będą mogli rozwijać swoje pasje i doskonalić umiejętności tworzenia grafiki.

Zajęcia w Konturach Kultury to nauka i wspaniała zabawa, dająca wiele satysfakcji i ogrom pozytywnych emocji!

3 kwietnia 2022 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości