IV Pływacka Sztafeta Charytatywna

Wolontariat Szkolny, Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców naszej szkoły,

zapraszają Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do udziału w IV Pływackiej Sztafecie Charytatywnej w SP 84, która odbędzie się 22 kwietnia 2022 r. o godz.11.00 na basenie szkolnym.

Miło nam poinformować, że na IV Pływackiej Sztafecie Charytatywnej gościem specjalnym będzie Pan Prezydent Jacek Sutryk.

Celem sztafety pływackiej jest pomoc podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, połączenie charytatywności ze sportem i przedsiębiorczością.

Pomóc można sponsorując reprezentację swojej klasy lub reprezentując ją, płynąc w sztafecie.

Zasada jest prosta - trzeba znaleźć sponsorów, osoby lub instytucje, które zapłacą za wysiłek fizyczny pływaka. Wszystkie uzyskane pieniądze trafiają na konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i są przeznaczane na potrzeby podopiecznych.

Cały dochód z pływania zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji, a w szczególności na zakup materiałów medycznych dla chorych dzieci.

Zadaniem całej społeczności szkolnej jest poszukiwanie sponsorów, którzy umożliwią start w sztafecie reprezentacji klasy.

Szczegóły organizacyjne można uzyskać u p. Danuty Niepołońskiej danuta.niepolonska@sp84.wroclaw.pl

Ważne informacje organizacyjne:

1. Opłata startowa wynosi minimum 5 zł za 25 metrów każdego z uczestników sztafety. Klasy zbierają pieniądze do 21 kwietnia 2022 r. Te, które zbiorą najwięcej, będą miały możliwość kibicowania swojej drużynie podczas zmagań na basenie oraz otrzymają drobne niespodzianki.
  2. Zgłoszenie do sztafety należy przekazać swoim wychowawcom: sztafetasponsorowanazgloszenie2022
  3. Wsparcie można dokonać na trzy sposoby:

a) przekazać swojemu dziecku, aby wpłaciło wychowawcy;

b) dokonać wpłaty na portalu zrzutka.pl https://zrzutka.pl/2xpagf

c) wrzucić do puszki w holu szkoły.

Materiały do pobrania:

Zerknij co się działo w czasie III Pomikołajowej Pływackiej Sztafety Charytatywnej

W roku szkolnym 2019/2020 zebraliśmy 7401 zł, przepływając około 37 km.

Zerknij co się działo w czasie II Pomikołajowej Pływackiej Sztafety Charytatywnej

W roku szkolnym 2018/2019 zebraliśmy 4246 zł, przepływając około 21 km.

Zerknij co się działo w czasie I Pomikołajowej Pływackiej Sztafety Charytatywnej

W roku szkolnym 2017/2018 zebraliśmy prawie 3000 zł, przepływając około 15 km.

4 kwietnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości