Wyniki Szkolnego Konkursu Literackiego „W naszej szkole…”

Z przyjemnością informujemy, że nasz szkolny konkurs na wiersz, opowieść czy anegdotę dotyczące Szkoły Podstawowej nr 84 we Wrocławiu został zakończony. Jury w pocie czoła wyłoniło laureata – osobę, której utwór zostanie opublikowany w ostatnim, czerwcowym, wydaniu „Kałamarza”, zdobiąc pierwszą stronę!

Niestety nie udało nam się zebrać wystarczającej liczby tekstów, by stworzyć książkę z prawdziwego zdarzenia, w związku z tym takowa nie powstanie w bieżącym roku szkolnym. ALE! Nie wszystko stracone, a co się odwlecze, to nie uciecze. Wszystkie teksty znajdziecie we wspomnianym numerze szkolnej gazetki.

Wyzwanie podjęli:

Jakub Bukało – 1A
Amelia Mianowska – 2B
Julia Białkowska – 3A
Jagoda Kurek – 4B
Aleksander Czarnecki – 4B
Oliwia Dadał – 4D
Zuzanna Faściszewska – 6B

Miło nam poinformować, że wśród rewelacyjnych tekstów tych młodych poetów znalazły się takie, który podbiły nasze jurorskie serducha. Pierwsze miejsce przyznano jednogłośnie Jagodzie Kurek z klasy 4B, wyróżnienie otrzymała natomiast Zuzanna Faściszewska z klasy 6B.

Jagodzie i Zuzi serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom pięknie dziękujemy za udział w zabawie! Spodziewajcie się niespodziewanego!

24 kwietnia 2022 | Marzena Gaczoł, Iwona Krawczyk, Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości