Zajęcia edukacyjne dla klasy 2b - "NIEZWYKŁY, PODWODNY ŚWIAT"

Klasa 2b uczestniczyła w nietypowych zajęciach w Centrum Innowacji Przejście – Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 13. Zajęcia były nagrodą ufundowaną przez bibliotekę szkolną i pana Dyrektora Rafała Justa za udział klasy w konkursie na plakat „Dlaczego warto czytać?”:)

Zajęcia na temat podwodnego świata, jego bogactwa i różnorodności, prowadzone były z wykorzystaniem tabletów oraz technologii AR i VR (rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości).

Mieliśmy okazję obejrzeć niezwykłe stworzenia, żyjące w wodach oceanów. Poznaliśmy różne gatunki zwierząt, dowiedzieliśmy się podczas wykładu, czym się charakteryzują. Następnie ożywiliśmy je za pomocą rozszerzonej rzeczywistości, a na końcu podziwialiśmy bajeczne głębiny raf koralowych.

Zajęcia były niewątpliwie ciekawą lekcją przyrody!

2 maja 2022 | K.Podgórska | Powrót do spisu wiadomości