Konkurs plastyczny i literacki „Żółty żonkil symbolem życia” 2022.

Gorąco zachęcamy do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym i literackim „Żółty żonkil symbolem życia” 2022.

Plan działania wygląda następująco:

1. Wersja dla młodych artystów: Prace plastyczne w formacie A4 (orientacja pionowa), technika dowolna. Konieczne jest wykorzystanie w swojej pracy logotypu Pól Nadziei lub Fundacji. Praca powinna być podpisana na odwrocie: imię, nazwisko i wiek ucznia oraz adres szkoły.

2. Wersja dla władców pióra: prace literackie w wersji wierszowanej (np. fraszka, haiku, wiersz, itp.) maksymalna liczba znaków to 300. W pracy należy wykorzystać motyw pól nadziei, hospicjum, wolontariatu, itp. Praca powinna być podpisana na odwrocie: imię, nazwisko i wiek ucznia oraz adres szkoły.

3. Prace wraz z oświadczeniem o prawach autorskich (dostępne na dole strony i na stronie https://hospicjum.wroc.pl/nasze-akcje/pola-nadziei/) dostarczamy do p. Marzeny Gaczoł lub p. Danuty Niepołońskiej do dnia 30.05.2022 (poniedziałek) włącznie.

4. Ogłoszenie wyników i zwycięzców 14 czerwca podczas festynu nakrętkowego przy Pergoli Hali Stulecia, a także na stronie internetowej Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" wraz ze zdjęciami wygranych prac.

Do pobrania: Oświadczenie o prawach autorskich

Trzymamy za Was kciuki!

16 maja 2022 | Wolontariat Szkolny | Powrót do spisu wiadomości