Półkolonie letnie

W dniach od 27 czerwca do 8 lipca 2022r. w naszej szkole zorganizowane zostaną półkolonie pod hasłem Tropiciele letnich przygód. Uczestnicy (dzieci z klas I - IV) będą mogli rozwijać swoje zainteresowania oraz rozbudzać pasje poprzez udział m.in. w warsztatach artystycznych "Obrazy z mchem" lub ekologicznych "Lampki z recyklingu".

Swoją wytrzymałość uczniowie sprawdzą na zajęciach sportowych z trenerem osiedlowym, treningu lacrosse oraz zabawie na szkolnym basenie. Zajęcia te zapewniają nie tylko rozwój sportowy, ale także uczą współpracy, funkcjonowania w zespole oraz są idealną formą nawiązywania kontaktów z rówieśnikami.

Tradycyjnie zaprosimy dzieci do Multikina na projekcje ciekawych filmów.

Podczas pierwszego turnusu planujemy wycieczkę autokarową do Bolkowic koło Jawora, gdzie czekają na dzieci niespodzianki z czasów średniowiecza. Odwiedzimy także Kolejkowo, po zwiedzaniu wystawy uczniowie podczas kreatywnych warsztatów przeniosą się w świat modelarstwa. Dobrany do wieku program, doświadczeni prowadzący oraz profesjonalny sprzęt młodego artysty będą dla dzieci początkiem fascynującej przygody.

W drugim turnusie odwiedzimy ośrodek dzikich zwierząt w Zawoni. Zapewniamy sielski klimat, a po spacerze w lesie... możliwość zabawy na łonie natury.

Uczestnicy będą mieli szansę zmierzyć się także z nowymi dyscyplinami sportowymi podczas pobytu w Hasta La Vista. Zajęcia squasha oraz badmintona prowadzone będą przez doświadczonych trenerów.

W codziennym programie półkolonii oprócz bloków tematycznych proponujemy uczniom kreatywne gry i zabawy, czas na integrację grupy i poobiedni odpoczynek. Zapraszamy!

Opiekę podczas półkolonii zapewniamy od godziny 8.00 do godziny 16.00

Koszt uczestnictwa to 190 zł (z wyżywieniem - dwudaniowymi obiadami) za jeden turnus. Obiadu nie przewidujemy w dniu wycieczki autokarowej.

Turnus I - 27 czerwca - 1 lipca 2022r.

Turnus II - 4 lipca - 8 lipca 2022r.

Zapisy na półkolonię odbywają się od 17.05.2022 r. do 23.05.2022 r. (dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 84) oraz od 6.06.2022 r. do 10.06.2022 r. (dla uczestników, spoza Szkoły Podstawowej nr 84).

Zapraszamy!

20 maja 2022 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości