Wycieczka do Galowic

We wtorek 17 maja odbyła się wycieczka szkolna do Galowic, w której brały udział klasy 3a, 3b, 3c i 2a.

Podczas wycieczki każda grupa zwiedziła osiemnastowieczny spichlerz, który został przekształcony na Muzeum Powozów. Dzieci mogły przenieść się w czasie i zobaczyć pojazdy zaprzęgowe, którymi jeździli nasi przodkowie. Podczas zwiedzania, uczestnicy mieli szansę zobaczyć jak wyglądało życie bez prądu, bieżącej wody czy telefonów oraz wsiąść do pięknej bryczki. Kolejną atrakcją były warsztaty, na której dzieci stworzyły własną torbę ekologiczną, po czym każde z nich upiekło kiełbaskę na ognisku. Podczas czasu wolnego dzieciaki integrowały się grając w piłkę nożną, oraz bawiąc się na placu zabaw.

22 maja 2022 | Aleksandra Wiercik | Powrót do spisu wiadomości