Ferie zimowe w naszej szkole...

W dniach 26.01- 30.0.2015r. podczas ferii zorganizowane zostały w naszej szkole półkolonie zimowe. Uczestniczyli w nich uczniowie klas I- IV, pod opieką pani Grażyny Bankowicz, pani Joanny Osenkowskiej oraz pani Joanny Szymańskiej.

Naszym celem było stworzenie warunków do ciekawego i aktywnego spędzania wolnego czasu.
Podczas półkolonii dzieci miały możliwość korzystania z lodowiska przy Hali Stulecia, obejrzały film „Paddington” w „Multikinie” oraz zwiedziły Małe Muzeum Ludowe w Marcinowie. Dla naszych uczniów zorganizowaliśmy także warsztaty w Centrum Poznawczym. W Hasta La Vista podczas gry w squasha, badmintona oraz tenisa stołowego dzieci rozwijały swoją zręczność, sprawność ruchową i spostrzegawczość. Ostatni dzień uczestnicy półkolonii spędzili w Bobolandii. Ogromna ilość atrakcji z pewnością dostarczyły każdemu wielu niezapomnianych wrażeń.
O tym, że był to pełen atrakcji, bardzo aktywnie spędzony czas, w którym nie było miejsca na nudę – nie trzeba nikogo przekonywać, wystarczy obejrzeć zdjęcia. Zapraszamy!

2 lutego 2015 | Powrót do spisu wiadomości