Sukces naszych uczennic

30 maja nasze uczennice z klas 5a i 5c: Marysia Jarycka - Kropielnicka, Oliwia Dzienis, Alicja Piworowicz, Zosia Dziuba,Ada Próchniak i Natalia Kruk pojechały na uroczyste wręczenie nagród w Olimpiadzie Kultury Starożytnej Grecji do Szkoły Podstawowej nr 68.

Dziewczynki z 5a zajęły I miejsce, a dziewczynki z 5c otrzymały nagrody Grand Prix. Prócz uroczystości uhonorowania zwycięzców, uczestniczyłyśmy w pięknej imprezie, podczas której można było obejrzeć scenki mitologiczne, posłuchać piosenek szkolnego chóru oraz wziąć udział w uczcie dla podniebienia, bo czekał na nas wspaniały poczęstunek. Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy, a innych uczniów, z obecnych klas 4, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.

31 maja 2022 | Ewa Jakubiak-Szydłowska, Aleksandra Witkowska | Powrót do spisu wiadomości