Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci - podsumowanie akcji

Podsumowane zostały wyniki tegorocznej kwesty na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, która rozpoczęła się 21 listopada 2014r., w Dniu Życzliwości i zakończyła się wraz z końcem pierwszego semestru.

Podczas jej trwania nasi wolontariusze pojawiali się ze specjalnie oznakowanymi puszkami w szkole i w Centrum Handlowym MAGNOLIA (puszki tam zebrane trafiły od razu do rąk przedstawicieli Hospicjum).
Zaangażowanie i poświęcony czas wolny wolontariuszy, którzy działali na terenie szkoły przyczynił się do zebrania kwoty 684,50 zł, która po sumiennym przeliczeniu, wpłacona została na konto Fundacji.
Wszystkim wolontariuszom, uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły serdecznie dziękujemy, liczymy na dalszą pomoc i współpracę!

Prośba o 1% tutaj

9 lutego 2015 | Powrót do spisu wiadomości