Klasa III b w Konturach Kultury

W dniu 27 maja uczniowie klasy III b uczestniczyli w warsztatach artystycznych w Konturach Kultury.

Podczas zajęć tanecznych pełnych optymizmu i energii, w których ważną rolę odgrywa rytmiczny podkład muzyczny trzecioklasiści uczyli się podstawowych układów tanecznych hip hopu.

Kolejne warsztaty – plastyczne, były okazją do rozwijania kreatywności. Uczniowie przekonali się jak można stworzyć w nieskomplikowany sposób niepowtarzalne maski. Mnogość kolorów i faktur, nieograniczona liczba wzorów i pomysłów sprawiły, że powstały wyjątkowe, oryginalne prace.

Warsztaty w których dzieci brały udział uczyły współpracy w grupie, pozwalały na przełamanie nieśmiałości, a także stworzyły okazję do zaszczepienia pasji do tańca i aktywności. Spotkanie było świetną zabawą, której towarzyszyła miła atmosfera.

1 czerwca 2022 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości