Radość pakowania!

Wszyscy wiemy, że rozpakowywanie prezentów to świetna sprawa, ale pakowanie ich dla kogoś wyjątkowego jest nie mniej ekscytujące. Wierzcie nam - znamy to z autopsji!

Nie mogło nas zabraknąć w siedzibie Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" podczas wybierania i pakowania prezentów dla podopiecznych z okazji Dnia Dziecka.

Pan Janusz - pracownik Fundacji i koordynator tej akcji - opowiedział nam o dzieciach, do których trafią podarki, oraz o ich rodzeństwie, dzięki czemu mogliśmy dopasować zawartość paczki do preferencji obdarowanych - często naszych rówieśników. Wiemy, że się udało!

Cieszymy się, że mogliśmy poświecić czas na takie działania - to proste, ale niezwykłe i nieco magiczne wyzwanie, które daje tyle radości!

5 czerwca 2022 | Szkolny Wolontariat | Powrót do spisu wiadomości