WARSZTATY FOTOGRAFICZNE DLA NASZYCH UCZNIÓW!!

W ostatnim czasie w naszej bibliotece odbyły się WARSZTATY FOTOGRAFICZNE.

Były to spotkania z panem KRZYSZTOFEM NIŹNIKIEM, pasjonatem fotografii.

Pan Krzysztof odwiedził naszą bibliotekę po raz trzeci. Spotkania składały się z części teoretycznej i praktycznej. Pan Krzysztof zapoznał uczniów z zasadami, schematami i podstawami robienia ciekawych zdjęć, zaprezentował przykładowe ujęcia. Omówił także własne prace. Przybliżył także techniki i metody fotografowania, podkreślając jednocześnie, że fotografia jest bardzo indywidualnym zajęciem, zależy bowiem od umiejętności obserwacji otaczającej nas rzeczywistości i dostrzegania szczegółów. Każde zdjęcie może być ciekawe niezależnie od zastosowanych metod i technik fotografowania.

Na kolejnych zajęciach zajmiemy się z obróbką wykonanych przez uczniów zdjęć. Przed nami wernisaż prac uczniów:)

Kontynuacja zajęć w następnym roku szkolnym:)

9 czerwca 2022 | Powrót do spisu wiadomości