A jednak 3. Miejsce na podium w Rowerowym Maju!!!!

A jednak mamy podium w Rowerowym Maju! Nasza Szkoła zajęła 3. Miejsce wygrywając 3750 zł ! Uzyskaliśmy frekwencję 56,9%!

Dostaliśmy informację z Urzędu Miasta Wrocław „W związku z błędną interpretacją regulaminu, w niektórych szkołach podstawowych została ponownie przeliczona frekwencja i doszło do zmian miejsc niektórych z nich.”

Cieszymy się, że po raz trzeci jesteśmy na podium w Rowerowym Maju! Staraliśmy się cały miesiąc przyjeżdżając do szkoły na rowerach/hulajnogach/rolkach/deskorolkach! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Sugestie dot. wydania nagrody pieniężnej prosimy wysyłać na Librusie do „rowerowymaj koordynator”

Zapraszamy wszystkich na symboliczne rozdanie nagród dla szkoły 12 czerwca na Wyspie Słodowej o godz. 13.00 w ramach Rodzinnego Pikniku organizowanego przez WCRS: https://www.facebook.com/events/1011494639499247/1012569709391740/

(Nagrody indywidualne dla uczniów zostaną rozdane na koniec czerwca w naszej szkole)

Iwona Góra