Czytam z klasą, lekturki spod chmurki - zakończenie projektu

Uczniowie klasy II a i III b, zakończyli realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego, wspierającego rozwój czytelnictwa "Czytam z klasą- Lekturki spod chmurki".

Tegoroczna edycja pod kryptonimem „Poznajemy zawody”, pozwoliła na wybór ciekawych lektur i na poznanie niezwykłych zawodów. W III module projektu "Na ratunek", klasa II a wybrała lekturę pt. "Detektyw Pozytywka" Grzegorza Kasdepke, a III b „Sposób na Elfa” Marcina Pałasza.

Podczas realizacji III modułu, uczniowie wykonali wiele zadań, m.in. lapbooki do przeczytanej lektury, prezentację ulubionych i ciekawych książek, odbyli lekcję pod chmurką, wyszukiwali w Mieście Zawodów, zawodów niosących pomoc. Z powierzonych zadań uczniowie wywiązali się wzorowo, czego dowodem certyfikaty dla klas. Gratulujemy i życzymy przyjemnych chwil z książką podczas nadchodzących wakacji

10 czerwca 2022 | Iwona Krawczyk, Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości