Solanin Cup - Młoda Europa

Solanin Cup - Młoda Europa, co to był za turniej! Turniej ten to TOP 5 międzynarodowych zawodów dzieci i młodzików w Polsce! Pojachaliśmy skoncentrowani i pełni pokory. Przeciwnicy doskonale wyszkoleni z Niemiec, Belgii, Bułgarii, Czech, Litwy, Gruzji i wielu innych krajów.

Na te zawody nikt z przypadku nie przyjeżdża! Ciekawią Was rezultaty naszych młodych Pretorian na tle tych najlepszych? Na 10 naszych zawodników mamy pięć złotych, dwa srebrne i dwa brązowe medale. A na domiar tego w klasyfikacji medalowej po dwóch grupach wiekowych zajeliśmy drugie miejsce. ???? nieznacznie przegrywając z klubem z Niemiec, tylko że oni wystawili 28 zawodników, a my 10!

Fajnie co !
Aca! Forma rośnie więc to dobrze bo za dwa tygodnie najważniejszy start TOP Europa Venray- Holandia! Aca! Wyniki indywidualne:

1. Wiktor Korpas - 3 miejsce
2. Grzegorz Małkowicz -5 miejsce