Wolontariat w wakacyjnej odsłonie

25 i 26 czerwca, już po zakończeniu roku szkolnego, nasi wolontariusze pojawili się na rewelacyjnej imprezie American Car Mania.

W trakcie imprezy można było zasiąść za kółkiem cudownych amerykańskich samochodów, zrobić sobie zdjęcia w klimatycznych wnętrzach - zarówno zabytkowych, jak i pachnących świeżością aut. Odbyło się bicie rekordu Guinessa w długości obciętych włosów, a event uświetnił swoją obecnością prawdziwy szeryf, który dotarł do nas aż z Teksasu!

Nasi wolontariusze dzielnie kwestowali, ale nie zabrakło też stałych działań - zaplatania warkoczyków i malowania radosnych buziek!

Jesteśmy dumni z naszych wolontariuszy i nauczycieli, którzy poświęcają innym swój czas również w wakacje. Jesteście wielcy!

30 czerwca 2022 | Szkolny Wolontariat | Powrót do spisu wiadomości