Konkurs Mitologiczny - I etap

27.02.2015 r. uczniowie klas 5-6 wzięli udział w I etapie Konkursu Mitologicznego organizowanego przez Zespół Szkół Urszulańskich. Rozwiązywali test, w którym musieli się wykazać wiedzą dotyczącą mitologii starożytnej Grecji i Rzymu.

I miejsce w konkursie zajęła Julia Barczewska (klasa 6a).
II miejsce musiało być wyłonione w dogrywce, gdyż 4 uczniów miało jednakową liczbę punktów. Dogrywka odbyła się 4.03.2015r. i ostatecznie wygrał ją Jan Andruszków (klasa 5b).
III miejsce – Paweł Jacaszek (klasa 5b).
Ponieważ szkołę może reprezentować tylko dwóch uczniów, to Julka i Janek zostali zakwalifikowani do międzyszkolnego etapu tego konkursu.
Wyrazy uznania należą się również Wojtkowi Kąckiemu – uczniowi klasy 4b. Gratulujemy mu odważnej decyzji zmierzenia się w konkursie z uczniami starszymi. Od zwycięzcy dogrywki dzieliło go zaledwie kilka punktów.

4 marca 2015 | Powrót do spisu wiadomości