OGROMNY SUKCES UCZNIÓW KLASY 6B

„Szkoła Pełna Aktywności” to akcja Akademickiego Związku Sportowego pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, skierowana do klas IV-VI szkół podstawowych.

Dnia 30 września odbyły się dolnośląskie eliminacje we Wrocławiu. Do zawodów zgłosiło się prawie 40 klas, które reprezentowały 5-osobowe zespoły.

Zespoły klasowe rywalizowały w 10 konkurencjach. Na każdej stacji można było zdobyć punkty. Ich liczba uzależniona była od uzyskanych wyników na ergometrach wioślarskich, trafień do kosza, szybkości biegu w sztafecie, bezbłędności pokonania toru przeszkód, dystansu w pchnięciu kulą czy liczby uderzeń w golfa. Nie zabrakło również zadań z wiedzy o sporcie, układania wiersza czy budowania „kartonowej” fortecy.

Naszą Szkołę reprezentowały klasy 6b i 4a.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, ale ostatecznie udało się klasie 6b, pod opieką p. Krzysztofa Grądowskiego wywalczyć 1 miejsce.

Wygrana zapewniła bilet na ogólnopolski finał, który odbędzie się w dniach 22-25 listopada na Mazurach, gdzie rywalizować będzie 6 najlepszych klas z całej Polski

Zwycięski skład "Szalonej" 6b:

1. Alina Onysko

2. Halszka Wróblewska

3. Natan Nosarzewski

4. Filip Ziental

5. Mikołaj Marzec

Zawodnikom jak i opiekunowi bardzo serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał w Wilkasach

Krzysztof Grądowski

3 października 2022 | Krzysztof Grądowski | Powrót do spisu wiadomości